Create awesome and FAST websites!

ENJEKSİYON 
SU YALITIMI

Eksi Yönden gelen Su Sızıntılarını önlemek ve Betondaki Su Kaçaklarını durdurmak için poliüretan enjekte ediyoruz. Boşluklar, derzler ve contalardaki su sızıntılarını durdurmak, ayrıca Tünellerdeki çatlakları onarmak ve su sızıntılarını gidermek için.

SIK SORULAN SORULAR

Poliüretan vb. Kimyasal Maddeler enjekte edilerek uygulanan bir su izolasyon ve zemin sağlamlaştırma izolasyon çeşididir. Kullanıldığı alanda sert köpük haline gelmekte ayrıca uygulama anında ki esnekliği sayesinde boşlukları doldurmakta ve hemen hemen tüm su kaçakları vb.işlerde çok etkili olmaktadır.

Enjeksiyon su izolasyonu; Yapıların su basmanda kalan betonlarında - statik ve dinamik çatlaklarda, taşıyıcı yapıdaki çatlaklarda ve taşıyıcı olmayan yapıdaki çatlaklarda,otopark, sığınak, daire gibi beton perde duvarlarında, temellerde, tabliye betonlarda, otopark üzeri teraslardaki kaçaklarda beton yapılarda, çatlakların olduğu hemen hemen her yerde kullanılmaktadır.

Dilatasyon derzlerinde, peyzaj altlarında kalan ve toprak altında kalan derzler, pozitiften derz doldurulur ve üzerine dilatasyon vb. epoksi montaj malzemeleri kullanılarak sonlandırılır. Diğer bir yöntem ile ise Enjeksiyon su yalıtım ürünleri kullanılarak da
su izolasyonu gerçekleştirebilinir.

REFERANSLAR

TEKLİF ALIN

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM

Pazartesi - Cumartesi: 09.00–19.00

İstoç Ticaret Merkezi 42.Ada No:13 Bağcılar / İSTANBUL